Pelnīšana internetā

12/16/2015 0 Comments A+ a-


Ja arī Tu kaut ko radi un darini ar savām rokām un esi domājis par ieiešanu lielākā tirgū, piemēram, ārzemju, iesaku izvēlēties Etsy. Tālāk esmu ļoti īsu aprakstījusi par darbību Etsy veikalā un, kā izdevīgāk tajā reģistrēties kā pārdevējam.
Etsy ir viens no populārākajiem ārzemju veikaliem, kur rokdarbnieki tiek savesti kopā ar pircējiem. Katrs pārdevējs cenšas savu veikalu un piedāvājumu padarīt īpašu un pievilcīgāku, lai topošais pircējs ne tikai atzīmētu tavu preci ar sirsniņu, bet arī iegādātos. Pats Etsy ar vienu pirkumu Tavā veikalā nopelna 0.20 $ (jā, viss tiek rēķināts dolāros), pārējo peļņu saņemsi pēc tam, kad būsi nosūtījis preci adresātam (tas attiecas uz norēķiniem, izmantojot kartes. Norēķinoties caur PayPal, samaksu tu saņemsi uzreiz uz PayPal kontu).
Viens no maniem veikals (https://www.etsy.com/shop/ElinaWedding?ref=hdr_shop_menu) ir atvērts no 2015. gada marta un uz šo brīdi, man ir bijuši vairāk kā 150 pirkumi uz ārzemēm. Man vēl ir daudz ko mācīties, jo lai būtu vēl vairāk pirkumi, ir jāiegulda milzīgs darbs un laiks mārketingā (atslēgas vārdu veidošana, nosaukumu veidošana balstoties uz atslēgas vārdiem, produktu apraksti, bildes, sava reitinga celšana utt). 
Etsy'ā katru dienu vari vērot savu statisku - cik skatījumi ir bijuši, pēc kādiem atslēgas vārdiem Tavs veikals ir atrasts, no kuras valsts ir bijuši skatījumi utt. Ļoti ērti strādāt, ja ir angļu valodas zināšanas. Lielākoties Etsy'ā apgrozās tieši ASV iedzīvotāji. Protams, daudzi apmeklētāji ir bijuši no Vācijas, Kanādas, Austrālijas un citām valstīm.
Ja arī Tu ražo produkciju un vēlies izmēģināt ārzemju tirgu, iesaku reģistrēties caur šejienihttp://etsy.me/1QwQL31 Reģistrējoties caur norādīto linku, Tu varēsi pirmos 40 produktus pievienot bez maksas, pēc tam par katru pievienoto preci Tev būs jāmaksā 0.20 $. Tici man, tas atmaksājas.