Kā izklaidēt viesus?

12/30/2015 0 Comments A+ a-


Ko likt darīt kāzu viesiem kamēr jaunais pāris ir mazajā ceļojumā? Kā viesiem likt iepazīties vienam ar otru? Ko, lai tādu neredzētu iekļauju savās kāzās? Sākot strādāt ar dažādu dizaina materiālu izveides kāzām, radās idejas par pāris spēlēm, kuras jau šur tur izmanto ārzemēs. Kāzās uz kurām esam bijuši Latvijā, šis vēl nav redzēts.

Kāzu viesu bingo būs lielisks veids kā lauzt vēl esošo ledu starp kāzu viesiem. Šo spēli viesi var spēlēt kamēr tiek sagaidīts jaunais pāris vai arī vakara sākumā kopā ar jaunlaulātajiem.
Viesiem būs jāatrod kāds, kurš šorīt brokastīs ēda omleti, kurš šodien nēsā zaļus apavus, kurš ir dzīvojis kopā ar jauno sievu utt. Ja ir nepieciešams, šo var personalizēt un iekļaut vārdus, piemēram, atrodi tēti, kuram ir meita Laila. Tas palīdzēs viesiem savā starpā ātrāk sapazīties, jo nereti viņi netiek tālāk par cilvēkiem no sava galdiņa.

Padomi laimīgai laulības dzīvei var tikt izmantoti kā alternatīva viesu grāmatai. Ne visi parasti kaut ko ieraksta izveidotajā viesu grāmatā, jo nezin ko īsti rakstīt. Drukātajos viesu padomos būs tikai jāaizpilda tukšās vietas. Lai vieglāk būtu izdomāt ko tur rakstīt, zem katras tukšās vietas iekavās ir norādīts kāda veida vārdam tur jābūt - lietvārdam, darbības vārdam utt. Protams, jautrība sākas tad, kad viesi sāk pārtaisīt pat pamata tekstu. Jaunajam pārim pēc svinībām būs patiess prieks šo visu pārlasīt.

Cenas

Kāzu viesu bingo. Ja vēlaties iegādāties:
  • jau gatavās spēles var apskatīt un iegādāties šeit. Cena par spēli ''Atrodi kuram'' uz vienas lapaspuses 4,5 Eur. Par spēli, kura ir uz trim lapaspusēm (dažādi varianti, lai viesiem interesantāk) - 5 Eur.
  • par jau iepriekš sagatavotu failu/dizainu, kurā ir nepieciešams veikt izmaiņas (tekstā un/vai krāsās) - līdz 8 Eur (par šo vienosimies individuālu e-pastā);
  • izstrādāts pilnībā jauns noformējums (teksts un/vai dizains) atbilstoši svinību tematikai. Cena - 10 Eur par spēli uz vienas lapaspuses. Uz trim - 12 Eur.
Padomi laimīgai laulības dzīvei. Ja vēlaties iegādāties:
  • jau gatavu dizainu un nevēlaties tajā veikt izmaiņas - 3 Eur;
  • jau gatavu dizainu ar jaunlaulāto vārdiem - 4 Eur;
  • pielāgotu dizainu atbilstoši jūsu vēlmēm bez teksta korekcijas (tiek mainītas krāsa atbilstoši jūsu kāzu tematikai) - 5,50 Eur;
  • vēlaties, lai izstrādājam jūsu kāzu tematikai pilnībā jaunu dizainu un veicam arī korekcijas tekstā - 8 Eur.
Norēķināšanās kārtība un pasūtījuma saņemšana

Lai veiktu pasūtījumu rakstiet uz sapnudiena@gmail.com vai lasiet rakstu šeit. E-pastā vienosimies par pasūtījuma detaļām. Pasūtījums tiek izstrādāts 2 - 4 darba dienu laikā. Gala rezultāts tiks nosūtīts uz e-pastu PDF formātā. 

Ja gribi, lai nosūtam pa pastu jau izdrukātus, norādi e-pastā savu adresi. Izdrukāsim uz smuka kartona un nosūtīsim, izmantojot pasta pakalpojumus. Šis, protams, būs maksas pakalpojums.