Ko vajadzētu un nevajadzētu tavā kāzu dienā

12/29/2015 0 Comments A+ a-

Tava kāzu diena ir tava kāzu diena un tu viņu veido tādu, kādu tu vēlies. Vienalga vai visiem ir jāierodas kostīmos vai tautas tērpos, galvenais, lai tev no tās paliktu skaistas atmiņas.
Gatavojoties savām kāzām nebiju atradusi tik aizraujošu rakstu ar fantastiskām idejām, kuras noteikti vajadzētu iekļaut savā īpašajā dienā. Šajā rakstā atradīsiet 17 ko vajadzētu un nevajadzētu darīt savās kāzās. 


1. Nē. ''Tvaika nolaišana'' sociālajos tīklos.

Nav nepieciešams gatavojoties kāzām publicēt Facebook, cik neapmierināta esi ar līgavas māsām vai kādu citu personāžu. Tas tikai izskatīsies pēc neapdomīgi veiktas rīcības un kārtējās drāmas. Tas ne pie kā nenovedīs, ja nu vienīgi tev samazināsies Facebook draugu loks.

2. Jā. Kāzas tiešajā ēterā.

Ja kāds no mīļajiem nevar ierasties uz kāzām dēļ veselības vai lielajām ceļa izmaksām, piedāvājiet tās noskatīties tiešraidē. Viesiem droši var teikt, ka kāzas tiks pārraidītas izmantojot Google Hangout vai ārzemju ''I Do'' Stream. Kā arī, variet kādam no viesiem palūgt palīdzību sesijas izveidē.

3. Nē. Vienreizlietojamās kameras

Fantastiski, ka mums ir viedtālruņi ar neierobežotu bilžu taisīšanas daudzumu. Kā arī, no vienreizlietojamām kamerām reti kad iznāk smukas, veiksmīgas bildes un tās nav iespējams pārstrādāt.

4. Jā. Aicini viesiem izmantot īpašu haštagu ierakstiem un bildēm sociālajos tīklos. 

Pēc ceremonijas, svinību laikā visiem redzamā vietā novietojiet TV ekrānu vai projektoru, lai pārraidīto ierakstus sociālajos tīklos. Uzlieciet visus ierakstus, kas parādās zem konkrētā haštaga, izmantojot Twitter vai, piemēram, Evenstagram, kurš publicēs bilde,s tiklīdz tās tiks iepostotas.

5. Nē. Atklāt detaļas par kāzām sociālajos tīklos
Iešana uz kāzām ir gluži kā pirmo reizi skatīties filmu un tas nav vairs tik satraucoši, ja ir zināmas interesantākās stāsta detaļas. Nestāsti viesiem, kas kāzās būs sagaidāms, kādas aktivitātes, kā tiks saģērbta puķu meitene (lai arī cik smieklīgi tas būtu un, cik ļoti viņi jums lūgtos), citādāk tu sabojāsi pārsteiguma sajūtu.

6. Jā. Izveidot privātu, tikai sev pieejamu Pinterest sadaļu.

Pinterest ir labākais līgavas draugs, bet kāda jēga, ja visa sociālo tīklu pasaule var redzēt ko tu plāno savās kāzās? Izmanto Pinterest piedāvāto iespēju un izveido vienu no trim piedāvātajām Pinterest privātajām sadaļām, lai neviens līdz pat tavai kāzu dienai neredzētu tavas lieliskās idejas.

7. Nē. Fotografēšana kāzu ceremonijas laikā. 
Pastāv iespēja, ka papildus zibspuldzes un citas traucējošas darbības var kaitēt profesionālā fotogrāfa darbam un bildēm. Pat nepieminēšu, ka viesi tādā veidā tavu skaisto kāzu ceremoniju redzēs tikai caur savu viedtālruni vai fotoaparātu. Un neļaujiet kādam taisīt bildes ar iPad. Tas traucēs skatīties visiem pārējiem viesiem, kas atradīsies aiz iPad turētāja.

8. Jā. Sagatavo savu runu planšetē vai telefonā.
Ja ceremonijas laikā esat ieplānojuši teikt viens otram īpašu runu. Sagatavojiet to jau iepriekš planšetē vai telefonā. Sagatavojiet to jau pirms runas teikšanas, lai visiem nebūtu jāgaida kā nervozi tiek atrasts nepieciešamais teksts.

9. Nē. Nesūti SMS kamēr atrodies pie altāra.

Nopietni, ar ko tev tajā brīdī būtu vēl jārunā?!

10. Jā. Izmanto Flickr vai kādu citu platformu, kur var dalīties ar bildēm no kāzām.
Ja ceremonijas laikā ļausiet viesiem taisīt savas bildes, iesakiet viņiem tās likt vienotā kontā internetā, lai viesiem un tev tās vienmēr būtu pieejamas.

11. Nē. Sūtīt SMS draugiem ar nelaipnu pateicības tekstu par lētu kāzu dāvanu.

Šī SMS ir iekļauta ''Pēdējā laika aizraujošākās pēc kāzu SMS''. Pieņemiet visas dāvanas ar prieku un atcerieties, ka tu svini savu lielo dzīves laimi. Nav svarīgi cik lielu un kādu dāvanu tu saņem.

12. Jā. Jūties brīvi taisot selfijus. Taisi vienu, divus... divpadsmit utt! 

Neskatoties ne uz ko, iespējams tas apģērbs, kas tev ir mugurā ir visdārgākais kāds jebkad ir bijis!

13. Nē. Ielikt telefonu dekoltē zonā.

Ne vien tas ir pretīgi, bet arī neviens negribēs redzēt kā dāma no sava krūštura izvelk savu iPhonu. Tu tomēr neatrodies naktsklubā. Ja tu ņemsi līdzi telefonu, tad ieliec to skaistā, mazā rokassomiņā ar citām svarīgām lietām.

14. Jā. Atzīmē kāzu ceremonijas un svinību vietu Google Maps.

Ar gatavo linku vari dalīties ar viesiem, izmantojot e-pastu. Tas lieliski noderēs viesiem, kuri nebūs līdzi paņēmuši ielūgumu un varēs ērti atrast īsto svinību vietu pēc Google Maps.

15. Nē. Netaisi internetā ikdienišķu laika atskaiti līdz kāzām.

Mēs sapratām un esam priecīgi, ka tu precēsies ar savu labāko draugu. Tu to rakstīji vakar, šodien un noteikti darīsi arī rītdien. Pārtrauc spamot!

16. Jā. Savā kāzu pušķī ievieto GoPro kameru.

Tādā veidā tu iegūsi fantastiskus kadrus no vissvarīgākās dienas tavā mūžā.

17. Nē. Neatjauno savu statusa informāciju stāvot pie altāra. 
Padomā kādas tev būs atmiņas no kāzām pēdējās dzīves dienās. Vai tiešām tad tas būs smieklīgi?