Etiķetes pudelēm

2/09/2016 0 Comments A+ a-


Šampanieša un vīna pudeles ar personalizētām jaunā pāra etiķetēm ir lieliska relikvija un atmiņa ko saglabāt, un dot līdzi viesiem kā pateicības dāvanu. Etiķetes uz pudelēm var būt visdažādākās - jaunā pāra bilde, kāzu datums un dzēriena nosaukums vai jaunā pāra monogramma, dzēriena nosaukums un datums. Uz pudeļu etiķetes var būt kāds īpašs vēstījums un tās var izmantot kā lielisku dāvanu vai vēl labāk - netradicionālu kāzu ielūgumu.

Etiķetes pudelēm tiek dizainētas atbilstoši jūsu vajadzībām - izmēru, krāsas un stila ziņā. Dizaina izstrāde tiek veikta tik ilgi, līdz jūsu un/vai drukas kompānijas prasības ir apmierinātas. Cena ir atkarīga no jūsu vēlmēm un vajadzībām. Ja vēlaties uz etiķetes redzēt savu foto vai dzēriena nosaukumu, iniciāļus un datumu, tad cena ir zema - 4 Eur par izstrādātu dizainu bez drukas.

Ja jums nav sava monogramma, tad piedāvājam to izveidot. Pirms tam jums jānorāda ko vēlaties tajā redzēt - iniciāļus, kādus būtiskus simbolus utt. Cena par šo pakalpojumu būs līdz 25 Eur bez drukas. Saņemsiet izstrādātu etiķetes dizainu un monogrammu, kuru varēsiet izmantot materiālos.

Visus digitālos produktus piedāvājam arī nosūtīt izprintētus uz jūsu pasta adresi. Tad klāt pie cenas nāks drukas, papīra un pasta izmaksas.

Izmantojiet digitālā produkta burvīgo īpašību - viens fails, kuru var izprintēt vairākos eksemplāros.

Kā veikt pasūtījumu, lasiet šeit