Ielūgumi svētkiem

2/22/2016 0 Comments A+ a-

Kāzas vai kādi citi svētki ir iedomājami bez ielūguma? Protams, ka nē. Ielūgums rada pirmo iespaidu par gaidāmo pasākumu vai vakaru, tāpēc tam vajadzētu būt maksimāli pielāgotam attiecīgajai tematikai. Piedāvāju izveidot īpaši tev pielāgotu ielūguma dizainu, ko pēc tam varēsi izdrukāt mājās vai drukātavā.

Ielūgumus ir iespējams izveidot jebkādos nepieciešamos izmēros - gan standarta, gan nestandarta. Tie var būt ielūgumi uz kāzām, uz jubilejām vai kādiem citiem pasākumiem. Pēc dizaina izstrādes uz e-pastu saņemsi drukāšanai sagatavotu JPG und PDF failu, kuru nebūs iespējams rediģēt, bet varēsi izprintēt tik reižu, cik tev nepieciešams.

Kā tas strādā:
  • E-pastā, telefoniski vai klātienē vienojamies par aktuālajām krāsām, izmantotajiem zīmējumiem (ziedi, kaligrāfiski, abstraki zīmējumi utt), tekstu, ielūguma lielumu utt;
  • 1 darba dienas laikā tiks sagatavots dizains, tas tiks nosūtīts uz norādīto e-pasta adresi ar ūdenszīmi;
  • Ja būsi apmierināts ar galarezultātu, tad gaidīsim samaksu un pēc tam nosūtīšu printēšanai sagatavotu JPG un PDG materiālu. Ja nē, tad kopīgi strādāsim līdz būs vēlamais rezultāts sasniegts.
Cenas:
  • Ja kā par pamatu tiek izmantots kāds jau no mūsu piedāvātajiem dizainiem, tad summa par pasūtījumu būs līdz 13 Eur;
  • Ja tiek izstrādāts pilnībā jauns dizains - 10 līdz 25 Eur.
Lai veiktu pasūtījumi, raksti uz sapnudiena@gmail.com vai lasi rakstu šeit