Spēles viesiem

2/22/2016 0 Comments A+ a-


Ko likt darīt kāzu viesiem kamēr jaunais pāris ir mazajā ceļojumā? Kā lauzt ledu starp viesiem un likt iepazīties vienam ar otru? Ko tādu neredzētu, lai iekļauju savās kāzās? Sākot strādāt ar dažādu dizaina materiālu izveides kāzām, radās idejas par spēlēm, kuras jau šur tur izmanto ārzemēs. Kāzās uz kurām esam bijuši Latvijā, šis vēl nav redzēts.

Spēle ''Atrodi kuram'' būs lielisks veids kā lauzt vēl esošo ledu starp kāzu viesiem. Šo spēli viesi var spēlēt kamēr tiek sagaidīts jaunais pāris vai arī vakar sākumā kopā ar jaunlaulātajiem.
Spēles noteikumi ir vienkārši. Uz lapas ir doti citu viesu apraksti. Piemēram, kuram brokastīs bija omlete. Spēles dalībniekam caur sarunām ir jācenšanas uzzināt ko citi ir ēduši brokastīs un tiklīdz kāds ir norādījis, ka viņam brokastīs ir bijusi omlete, tā viņš var parakstīt attiecīgo lauciņu. Uzvar tas, kurš pirmais ir saņēmis parakstus uz visiem lauciņiem.

Tekstu lauciņos ir iespējams variēt. Iepriekš variet norādīt, ko jūs noteikti vēlētos redzēt, lai viesiem būtu interesantāk savā starpā iepazīties. Var veidot arī tādu līdzīgu spēli bērniem, kur viņiem tiek norādīts, ka jāatrod, piemēram, konkrēti priekšmeti.

Standartā šī spēle tiek piedāvāta A4 formātā, ja ir nepieciešams cits formāts, varam iepriekš par to vienoties.

Cenas:
  • jau gatavās spēles var apskatīt un iegādāties šeit. Cena par spēli ''Atrodi kuram'' uz vienas lapaspuses 4,5 Eur. Par spēli, kura ir uz trim lapaspusēm (dažādi varianti, lai viesiem interesantāk) - 5 Eur.
  • par jau iepriekš sagatavotu failu/dizainu, kurā ir nepieciešams veikt izmaiņas (tekstā un/vai krāsās) - līdz 8 Eur (par šo vienosimies e-pastā);
  • izstrādāts pilnībā jauns noformējums (teksts un/vai dizains) atbilstoši svinību tematikai. Cena - 10 Eur par spēli uz vienas lapaspuses. Uz trim - 12 Eur.

Lai veiktu pasūtījumu rakstiet uz sapnudiena@gmail.com vai lasiet rakstu šeit. E-pastā vienosimies par pasūtījuma detaļām. Pasūtījums tiek izstrādāts aptuveni nedēļas laikā (atkarīgs no pasūtījumu noslodzes). Gala rezultāts tiks nosūtīts uz e-pastu PDF formātā.