Spēles viesiem

2/22/2016 0 Comments A+ a-

Ko likt darīt kāzu viesiem kamēr jaunais pāris ir mazajā ceļojumā? Kā viesiem likt iepazīties vienam ar otru? Ko, lai tādu neredzētu iekļauju savās kāzās? Sākot strādāt ar dažādu dizaina materiālu izveides kāzām, radās idejas par pāris spēlēm, kuras jau šur tur izmanto ārzemēs. Kāzās uz kurām esam bijuši Latvijā, šis vēl nav redzēts.

Spēle ''Atrodi kuram'' būs lielisks veids kā lauzt vēl esošo ledu starp kāzu viesiem. Šo spēli viesi var spēlēt kamēr tiek sagaidīts jaunais pāris vai arī vakar sākumā kopā ar jaunlaulātajiem.
Spēles noteikumi ir vienkārši. Uz lapas ir doti citu viesu apraksti. Piemēram, kuram brokastīs bija omlete. Spēles dalībniekam caur sarunām ir jācenšanas uzzināt ko citi ir ēduši brokastīs un tiklīdz kāds ir norādījis, ka viņam brokastīs ir bijusi omlete, tā viņš var parakstīt attiecīgo lauciņu. Uzvar tas, kurš pirmais ir saņēmis parakstus uz visiem lauciņiem.

Tekstu lauciņos ir iespējams variēt. Iepriekš variet norādīt, ko jūs noteikti vēlētos redzēt, lai viesiem būtu interesantāk savā starpā iepazīties. Var veidot arī tādu līdzīgu spēli bērniem, kur viņiem tiek norādīts, ka jāatrod, piemēram, konkrēti priekšmeti.

Standartā šī spēle tiek piedāvāta A4 formātā, ja ir nepieciešams cits formāts, varam iepriekš par to vienoties.

Cenas:
  • par par iepriekš sagatavotu failu bez izmaiņām - 3 Eur;
  • par jau iepriekš sagatavotu failu/dizainu, kurā ir nepieciešams veikt izmaiņas (tekstā un/vai krāsās) - līdz 8 Eur;
  • izstrādāts pilnībā jaunu noformējums (teksts un/vai dizains) atbilstoši svinību tematikai. Cena - 11.50 Eur.

Lai veiktu pasūtījumu rakstiet uz sapnudiena@gmail.com vai lasiet rakstu šeit.E-pastā vienosimies par pasūtījuma detaļām. Pasūtījums tiek izstrādāts 1-2 darba dienu laikā. Galarezultāts tiks nosūtīts uz e-pastu .pdf un .jpg formātā.
Ja negribi rakstīt e-pastu un jau iepriekš sagatavoto dizainu vēlies tagad, skaties šeit - whitecreativity.etsy.com